Capcom zaprezentował nowy trailer z Deep Down

Capcom zaprezentował nowy trailer z Deep Down
Newsy
Deep-Down_2013_09-12-13_001 Tytuł będący exclusviem na konsolę PS4, budzi spore emocje. Gra w założeniach ma być bowiem darmowa.
Wielu użytkowników konsol mówi wprost, że wolałoby zapłacić za zapowiadaną grę RPG. Produkcja czysto teoretycznie ma być produkcją free to play, przy czym szeroka rzesza graczy obawia się, że opłaty za mikrotrasakcje pochłoną duże sumy. Na pewnym etapie gry może się bowiem okazać, że bez decydowania się na mikropłatności, rozgrywka stanie się trudna i frustrująca. Pozostaje wierzyć, że Capcom znajdzie złoty środek i tytuł będzie przyjazny nawet dla osób, które nie chcą uszczuplać swojego konta bankowego. Fabuła Deep Down ma rozgrywać się w roku 2094. Oś gry mają jednak stanowić podróże w daleką przeszłość, które umożliwią wcielenie się w herosów szukujących drogocennych trofeów i walczących z monstrami. Twórcy oznajmili ostatnio, że kierować będziemy mogli wyłącznie postaciami mężczyzn. Decyzja ta z pewnością w wielu feministycznych środowiskach wzbudziłaby niemałe zaskoczenie.

Teaser przedstawia się doprawdy zachęcająco, dokładna data wydania gry niestety nie jest jeszcze znana:

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie