CoD: Modern Warfare II może otrzymać tryb z graniem w piłkę. Chyba nic mnie już nie zdziwi…

Call of Duty: Modern Warfare II z trybem w stylu... Rocket League
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Call of Duty: Modern Warfare II ma ponoć niebawem otrzymać nowość. W ramach współpracy ze znanymi piłkarzami, do gry trafi tryb z Rocket League.

Jeżeli graliście kiedyś w Rocket League, to z pewnością wiecie, z czym to się je. Otóż sterujemy samochodzikami, które grają w piłkę. Tyle że nie taką „nożną”, a bardziej „samochodową”. Wielką piłkę trzeba wbić do bramki przeciwnej drużyny. Nie jest to łatwe, więc niestety nie pochwalę się mistrzostwem. Być może jednak się to zmieni, gdy podobny tryb zawita do Call of Duty: Modern Warfare II. Chwila… w CoD-zie? Gra w piłkę? Ano tak!

Call of Duty: Modern Warfare II – spluwy, quady i… piłka

Znany insider Tom Henderson na łamach Insider-Gaming informuje nas o bardzo ciekawej nowości, która ponoć ma już niedługo zawitać do nowego Call of Duty. Gra, jak już pisaliśmy wcześniej, doczeka się współpracy ze znanymi piłkarzami. W rolach operatorów pojawi się Neymar, Messi oraz Pogba. To samo w sobie może zaskakiwać, ale na screenach z przecieków nie wyglądają oni wcale tak źle. Oczywiście cały ten event ma celebrować zbliżające się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022.

Z okazji Mistrzostw, do gry trafić ma także nowy tryb na mapie CODball. Jak się zapewne domyślacie na podstawie nazwy, chodzi tu o grę w piłkę. I to nie byle jaką, bo będącą dosłownie kopią Rocket League. Wcześniej do internetu wyciekły screeny przedstawiające rozgrywkę, ale zostały usunięte. Henderson i tak wszedł w ich posiadanie i potwierdza, że gracze trafią na wielkie boisko i będą próbować wbić przeciwnikowi sporą piłkę. Dokonają tego za pomocą… quadów. Także do gry wojennej dołączyła także gra wyścigowa i sportowa. Nieźle.

Neymar do nowego CoD-a trafi już 21 listopada 2022 roku, więc wtedy mamy ponoć spodziewać się premiery limitowanego trybu. Pogbą zagramy 26 listopada, a Messim – 29.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie