Rockstar zmieniło logo na swojej stronie. W sieci zawrzało o Bully 2

Bully - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Rockstar Games wprowadziło kosmetyczną zmianę na swojej stronie. Aktywność firmy znów rozbudziła plotki o możliwym nadejściu Bully 2.

Co konkretnie się zmieniło? Logo. Co ciekawe, zmiana pojawiła się nie na głównej stronie firmy, a w sekcji ze sklepem, w którym możemy nabyć gry i inne produkty związane z markami Rockstar.

Nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że taki samo logo pojawiło się również przy okazji zapowiedzi pierwszego Bully na E3 w 2005 roku. Co więcej, w podobny sposób potwierdzono również Red Dead Redemption 2. Rockstar zmieniło wówczas swoje logo w serwisach społecznościowych i niedługo później opublikowało zwiastun.

Rockstar Games - nowe logo na stronie
Źródło: Rockstar Games

Oczywiście nie możemy wykluczać, że to zwykły zbieg okoliczności, błąd lub żart Rockstar Games. Niemniej o Bully 2 mówi się coraz częściej i głośniej. Wybranie akurat tego logo jako pojawiającego się na stronie zdaje się być nieco dziwne, jeśli nie ma to żadnego głębszego znaczenia. Mimo wszystko wstrzymałbym się z przedwczesną ekscytacją.

Zdaniem wiarygodnego informatora, Bully 2 miało zostać zaprezentowane na The Game Awards 2021. Rockstar rzekomo wskrzesiło markę po raz kolejny i szykuje się do rychłej zapowiedzi. Zobaczymy, czy faktycznie tak się stanie.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie