Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Bullet Train. W filmie zagra Lady Gaga

Słynna piosenkarka Lady Gaga wcieli się w jedną z bohaterek w produkcji Bullet Train.

Lady Gaga ( a właściwie Stefani Joanne Angelina Germanotta) miała już okazję wystąpić w kilku bardzo znanych tytułach. Mowa m.in. o widowisku Narodziny Gwiazdy, Maczeta zabija, Faceci w Czerni 3, Sin City: Damulka warta grzechu czy American Horror Story: Hotel.

Za nową produkcję odpowie David Leitch, który pracował chociażby nad Deadpool 2 i Atomic Blonde. Poza amerykańską wokalistką na ekranie ujrzymy Brada Pitta oraz takie gwiazdy jak Joey King, Aaron Taylor Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Masi Oka czy Michael Shannon.

Scenariusz filmu (za który odpada Zak Olkewicz) został oparty o książkę Maria Beetle autorstwa Isaka Kotaro. Opowiada ona o wrogo nastawionych do siebie płatnych zabójcach, którzy spotykają się w pociągu Shinkasen zmierzającym w stronę Tokio. Dreszczowiec powstaje dla studia Sony Pictures. Dokładna data premiery widowiska nie została jeszcze ustalona.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się