Lady Gaga oficjalnie w Jokerze 2. Arthur wreszcie pozna Harley Quinn

Joker 2 oficjalnie z Lady Gagą. Aktorka i wokalistka potwierdziła angaż
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Krótko po ujawnieniu oficjalnej daty premiery filmu Joker 2 aktorka i wokalistka osobiście potwierdziła swój udział w produkcji.

Tym samym ucięła wszystkie spekulacje i plotki – tak, Lady Gaga pojawi się w filmie w roli Harley Quinn. Wraz z informacją pojawił się krótki teaser, który, choć nie pokazuje zbyt wiele, jak na razie musi wystarczyć fanom wyczekującym premiery.

Potwierdzenie angażu aktorki i wokalistki może wskazywać na to, że rzeczywiście film przyjmie formułę musicalu. Na tę informację oficjalnie musimy jednak jeszcze zaczekać.

Joker 2 nosi podtytuł Folie à deux, co jest terminem medycznym oznaczającym paranoję indukowaną. Jest to stan, w którym bliska osoba chorego bezkrytycznie traktuje jego paranoiczne myśli, a tym samym zaczyna podzielać jego urojenie. Po nowych informacjach dotyczących angażu w roli Harley Quinn wszystko wskazuje na to, iż tą bliską osobą stanie się właśnie postać grana przez Lady Gagę. 

Film zadebiutuje w kinach 4 października 2024 roku. Dalsze informacje o produkcji zapewne pojawią się już niedługo.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie