Za darmo i z nowościami. Polskie Broken Ranks z wielką aktualizacją ze smokiem w roli głównej

Broken Ranks z solidną porcją nowości za darmo w nowej aktualizacji
Newsy PC

Polskie darmowe MMORPG Broken Ranks otrzymało niedawną naprawdę solidną porcję nowości. Aktualizacja wprowadziła nową instancję (ze smokiem!), arenę PVP i nie tylko.

Broken Ranks zadebiutowało już jakiś czas temu, ale sam dopiero niedawno odkryłem potencjał, jaki drzemie w tym darmowym polskim MMORPG dla fanów klasyki. Twórcy nie postanowili jednak pozostawić gry samej sobie, bo ta regularnie otrzymuje nową zawartość. Tym razem mówimy o naprawdę solidnej porcji nowości.

Czymże byłoby RPG bez smoka? Deweloperzy z Whitemoon Games uważają chyba podobnie, bo niedawno do gry wleciała nowa aktualizacja. Ta wprowadza dość sporo nowości, ale najważniejszym dodatkiem jest zupełnie nowa instancja. Wraz z nią możemy przywitać nowe legendarne przedmioty, bossa Valdaroga oraz specjalny quest opowiadający jego historię (zadanie „Smocze Ambicje”). Warto jednak zaznaczyć, że instancja adresowana jest dla graczy z postaciami na 70. poziomie.

Lokacja Valdaroga jest już trzecią z kolei instancją bossową, którą z radością udostępniamy naszym graczom. Zapewni przyjemną rozgrywkę osobom na nieco wyższych poziomach postaci niż ostatnio i na pewno wciągnie ich swoim klimatem. W końcu smok w tytule fantasy to obowiązkowy element. A do tego kryje się za nim ciekawa historia… Cieszymy się, że konsekwentnie realizujemy założenia z naszej roadmapy. Aktualizacja zamyka trzeci kwartał, a przed nami – w tym roku – jeszcze jedna instancja, Aqua Regis.

– wyjaśnia Krzysztof Danilewicz z Whitemmon Games w notce prasowej

Oczywiście to nie wszystko – sporo dobrego znajdą fani rozgrywek PVP. Twórcy dodali specjalną arenę potyczek z systemem turniejów PVP, a także ligę wraz z osiągnięciami turniejowymi. Co nieco dostało się też PVE. Tym razem wprowadzono sporo poprawek jakości (pełną ich listę znajdziecie w tym miejscu), szczególnie dla postaci barbarzyńcy i rycerza. No i nie zapominajmy o klasycznym zestawie łatek i usprawnień.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie