Nowe gry PS4 PS5

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Błędy w PS4 i PSN. Sony płaci nawet 190 tys. zł za ich wykrycie

Sony ogłasza program PlayStation Bug Bounty, który ma zachęcać społeczność do wyszukiwania luk i bugów w oprogramowaniu PlayStation 4 oraz PlayStation Network.

Japończycy postanowili otworzyć publiczny program PlayStation Bug Bounty, który pozwala dosłownie wszystkim – którzy mają oczywiście odpowiednie umiejętności – pochylić się nad wadami PS4 i PSN.

Sony zamierza w ten sposób zebrać informacje o lukach w zabezpieczeniu swojej sieci oraz konsoli, by oczywiście zadbać o ich załatanie. Żeby zachęcić społeczność do działania i poszukiwań usterek, Sony oferuje nagrody pieniężne za znalezienie bugów. W zależności od rodzaju wykrytej usterki, można zgarnąć od 100 dolarów do 50 tysięcy dolarów, czyli około 190 tys. zł.

Więcej szczegółów na temat PlayStation Bug Bounty znajdziecie na stronie programu – na witrynie Hackerone. Można tam również zgłaszać znalezione błędy w oprogramowaniu PS4 i PSN.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się