Black Friday z Blizzardem – promocje na gry i gadżety, darmowa wersja próbna Overwatch

Black Friday z Blizzardem – promocje na gry i gadżety, darmowa wersja próbna Overwatch
Gry za darmo Newsy PC

Promocje Blizzarda z okazji Czarnego Piątku są już dostępne. W tym roku można zaoszczędzić na grach Activision i Blizzarda na PC. Sklep Blizzard Gear Store także świętuje Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek codziennymi ofertami oraz zniżkami na wybrane produkty do 75% od dzisiaj do 1 grudnia, do godziny 19:00 czasu polskiego.

Nie przegap okazji i zagraj w Overwatch za darmo

Gra jest dostępna w wyjątkowo niskiej cenie promocyjnej, ale to nie wszystko. Można ją również wypróbować zupełnie za darmo. Przekaż znajomym znajomych, którzy jeszcze nie stanęli do walki o lepszą przyszłość, że darmowa wersja próbna Overwatch powraca i potrwa do 26 listopada. Do dyspozycji graczy oddano wszystkich 29 bohaterów, w tym również zapowiedzianą niedawno przywódczynię Gangu Zadymiarzy – Ashe, a także 26 map i różnorodne tryby rozgrywki, w tym Szybką grę, Grę dowolną i Salon gier.

Jeśli chodzi o promocje na Overwatch, edycję standardową kupimy w cenie 14,99 euro, a Legendary Edition w cenie 24,99 euro. Możesz również ulepszyć edycję standardową do Legendary Edition za 10 euro.

Promocja na Overwatch kończy się 29 listopada (czwartek) o godzinie 8:59 czasu polskiego.

Black Friday z Blizzardem – promocje na gry

Z okazji Czarnego Piątku Battle.net oferuje obniżkę cen na gry Blizzarda i Activision. Do 26 listopada, do godziny 23:59 czasu polskiego, będzie można zaoszczędzić na poniższych pozycjach:

  • World of Warcraft: – To najlepszy moment, by rozpocząć przygodę z najnowszym dodatkiem do World of Warcraft: Battle for Azeroth dzięki obniżonej o 10 EUR cenie. Zaoszczędzić można przy zakupie edycji standardowej oraz edycji cyfrowej deluxe dodatku, a także kompletnej kolekcji World of Warcraft oraz cyfrowej kompletnej kolekcji deluxe. Zniżki na World of Warcraft obowiązują do 27 listopada, do godziny 18:00 czasu polskiego; przeceny na Overwatch obowiązują do 29 listopada, do godziny 9:00.
  • Call of Duty: Black Ops 4 na PC – Zaoszczędź nawet do 20% dzięki zniżkom na edycję Standardową, Cyfrową Edycję Deluxe i Ulepszoną Cyfrową Edycję Deluxe.
  • Destiny 2: Porzuceni na PC – Oszczędź nawet do 35% dzięki zniżkom na edycję standardową, pakiet: edycja standardowa + przepustka roczna, edycję cyfrową deluxe, Kompletne wydanie i Legendarne wydanie.
  • Diablo III – Skorzystaj ze zniżki na podstawową wersję gry i dodatki, w tym Reaper of Souls za 9,99 EUR, Battle Chest za 14,99 EUR oraz Przebudzenie Nekromantów za 7,49 EUR.
  • StarCraft: Remastered oraz StarCraft II – Zdobądź grę StarCraft: Remastered w cenie 7,49 EUR, StarCraft II: Kolekcję kampanii za 19,99 EUR, komentatorów do StarCraft II w cenie 2,49 EUR oraz gwiazdy StarCraft II za jedyne 3,74 EUR.
  • Heroes of the Storm – Wejdź do świata Nexusa ze zniżkami na wzmocnienia sięgającymi nawet 33%. Oferty są dostępne wyłącznie w sklepie w grze.
  • Wirtualny bilet na BlizzCon 2018 – Tegoroczny konwent BlizzCon dobiegł końca, ale nie oznacza to, że fanów muszą ominąć wszystkie niesamowite prezentacje oraz gadżety cyfrowe w grach Blizzarda. Wszystko to jest w zasięgu ręki za jedyne 24,99 EUR. Oferta obejmuje wszystkie materiały wideo z BlizzConu.

Gadżety dla wszystkich

Do 1 grudnia, do godziny 19:00 czasu polskiego, w europejskim Blizzard Gear Store znaleźć można codzienne okazje z ogromnymi zniżkami na ubrania, przedmioty kolekcjonerskie i wiele innych. Zniżki sięgają nawet 75% dla wielu przedmiotów z katalogu czarnopiątkowych ofert. Odwiedź sklep, by zapoznać się z nową świąteczną ofertą na Cyber Poniedziałek (26 listopada).

Źródło: Blizzard, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie