Overwatch cena tanie gry

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Bilety na fazę grupową Overwatch World Cup w Paryżu

Podczas gdy komitety reprezentacji Overwatch World Cup organizują testy sprawdzające, fani również mogą się przygotować na zawody.

Wkrótce do sprzedaży trafią bilety na fazę grupową Overwatch World Cup w Paryżu, która zostanie rozegrana w Espace Grande Arch w dniach 21-23 września. Aby obejrzeć starcie reprezentacji Francji z Wielka Brytanią, Niemcami, Polską, Holandią i Włochami, fani e-sportu powinni obserwować profile @PlayOverwatch i @OWPathtoPro na Twitterze, gdzie Blizzard poinformuje, kiedy bilety trafią do sprzedaży.

Faza grupowa rozegrana zostanie również w Incheon w Korei Południowej, Los Angeles w Stanach Zjednoczonych i Bangkoku w Tajlandii i potrwa od połowy sierpnia do końca września.

W trakcie trzech dni rozgrywek każde z tych miast gościć będzie gospodarzy z danego kraju oraz pięć drużyn gości. Dwie drużyny z każdej grupy tej fazy otrzymają zaproszenia do etapu Top 8 Overwatch World Cup, który odbędzie się w listopadzie podczas BlizzConu.

Źródło: Blizzard

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%