Betrayer ukaże się już 24 marca

Dotychczas tytuł mogliśmy testować w ramach Steam Early Access.

Cena produkcji studia Blackpowder Games została ustalona na 19,99 dolarów. Przez najbliższy tydzień istnieje opcja by nabyć grę o 6 dolarów mniej. Automatycznie zagwarantuje nam to dostęp do wczesnego dostępu do Betrayer. Pracę nad tym klimatycznym FPS-em rozpoczęto już w październiku 2012 roku. Twórcy pracowali wcześniej nad takimi pozycjami jak F.E.A.R i No One Lives Forever.

Fabuła gry przeniesie nas do czasów kolonialnych, XVII wiecznej Ameryki. Bohater zawita do wyludnionej brytyjskiej osady, starając się wyjaśnić zaginięcie mieszkańców. Tytuł oparty będzie eksplorowaniu otoczenia i szukaniu poszlak. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, gdyż na naszej drodze staną duchy konkwistadorów. Kierowana przez nas postać całe szczęście nie będzie bezbronna, korzystać będziemy mogli z broni dystansowych takich jak łuk, kusza czy muszkiet.

Zarówno obecność paranormalnych zjawisk jak i czarno-biała stylistyka gry budują mroczną atmosferę, potęgując u grających niepewność. Premiera tytułu odbędzie się jedynie na PC.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet