Twórcy Days Gone ujawnili pierwsze konkrety o nowej grze. Pokazali też nowe logo

Days Gone - Deacon
Newsy PS4 PS5

Bend Studio (zgodnie z zapowiedzią) pokazało swoje nowe logo, a przy okazji podzieliło się wstępnymi szczegółami swojej nowej produkcji. Brzmi fajnie.

Nowa gra zespołu będzie produkcją z otwartym światem, którą osadzono w zupełnie nowym uniwersum. Choć nie ma tu mowy o kontynuacji Days Gone, tytuł może nawiązywać pod względem gameplay’u do poprzedniej produkcji zespołu. Pojawi się też możliwość rozgrywki sieciowej.

Obecnie pracujemy nad nową marką, która będzie oferować rozgrywkę wieloosobową i opierać się na systemach otwartego świata z Days Gone, ale przyniesie Wam zupełnie nowy świat, którego tworzenie jest dla nas niezwykle ekscytujące. Nie możemy się doczekać, aby ujawnić go wam, gdy nadejdzie właściwy czas.

– czytamy we wpisie studia na blogu PlayStation

Nie wiadomo, jaki tytuł nosi gra i kiedy zostanie zaprezentowana. Deweloperzy rozwijają ją od dłuższego czasu, lecz na ten moment warto uzbroić się w sporo cierpliwości.

Już teraz możecie za to rzucić okiem na nowe logo Bend Studio. Nie doszukujcie się jednak żadnych ukrytych nawiązań do nowej gry zespołu – deweloperzy jasno zaznaczyli w trakcie transmisji na żywo, że grafika nie zawiera żadnych smaczków odnoszących się do nadchodzącej produkcji.

Bend Studio - nowe logo

Bend Studio ma burzliwą historię i wygląda na to, że wraz z nowym projektem wkroczy w swoistą nową erę. Nie jestem fanem poprzednich gier Bend, ale mam nadzieję, że lekcje wyciągnięte z Days Gone przysłużą się kolejnemu tytułowi. Pozostaje teraz tylko zaczekać na jego zapowiedź.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie