Twórcy Days Gone pokażą swoje nowe logo. Czyżby szykowali się do zapowiedzi?

Nowa grafika z Days Gone na PC i PlayStationna PC
Newsy PS4 PS5

Twórcy Days Gone zapowiedzieli, że szykują się do zmiany logo. Nowa grafika zostanie zaprezentowana już dziś wieczorem w trakcie transmisji na żywo.

Bend Studio zamierza pokazać nowe logo już dziś o godzinie 21:00 czasu polskiego. Transmisję będziecie mogli śledzić na kanale Twitch zespołu. W trakcie transmisji odbędą się też pogawędki z deweloperami.

Nie liczcie jednak na zapowiedź nowej gry studia w trakcie transmisji. Zespół Bend jasno zaznaczył, że livestream skupi się na zaprezentowaniu nowego logo i rozmowie z deweloperami odpowiedzialnymi za Days Gone i Syphon Filter.

Niewykluczone jednak, że Bend Studio niedługo zapowie swój nowy projekt. Przypominam, że zespół pracuje od dłuższego czasu nad nieogłoszoną grą tworzoną w ramach zupełnie nowej marki. Być może zmiana logo zwiastuje zbliżającą się zapowiedź.

We wrześniu zeszłego roku niezapowiedziana gra Bend Studio została pochwalona przez szefa PS Studios, Hermena Hulsta. Twierdzi on, że deweloperzy szykują coś wyjątkowo ciekawego.

Pierwotnie zespół Bend chciał przygotować kontynuację swojej gry o zombie i motocyklach, ale pomysł został odrzucony przez Sony. Jeden z deweloperów podzielił się jednak skasowanymi pomysłami – przeczytacie o nich w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie