Battlefield 4: Wojna na Morzu – darmowy dodatek już do pobrania

EA zachęca graczy gratisami. Oto najnowszy darmowy dodatek do Battlefield 4.

Już od dziś do 26 lipca można pobierać dodatek do Battlefield 4 o tytule Wojna na Morzu. Do tej pory dodatek był płatny i dostępny oddzielnie lub za pośrednictwem przepustki sezonowej. Natomiast ze względu na nadchodzącą premierę Battlefield 1, EA postawiło na akcję Droga do Battlefield 1, przez którą zachęca do zapoznania się z serią. Wojna na Morzu było trzecim płatnym dodatkiem do Battlefield 4.

Darmowy dodatek mogą pobierać wszyscy posiadacze gry, bez względu na platformę. DLC oferuje:


CZTERY MORSKIE MAPY
Zagubione Wyspy, Bitwa o Spratly, Łamacz Fal i Operacja Moździerz. Na tych nowych, zlokalizowanych na Morzu Południowochińskim mapach, będziesz walczyć w dokach, rybackich wioskach i pośród skalistych wysepek.

ATAK NA LOTNISKOWIEC
W trybie Atak na Lotniskowiec, wzorowanym na trybie Tytana z Battlefield 2142, twoim zadaniem jest eliminacja nieprzyjacielskiego lotniskowca przy pomocy ataków rakietowych.

KIERUJ PODUSZKOWCEM
Wskocz na pokład poduszkowca, który z łatwością przemieszcza się po lądzie i wodzie. Korzystaj dzięki niemu z dróg na skróty i zdobywaj przewagę w walce.

Misja społecznościowa: Niszczenie łodzi
Zadaniem społeczności jest zniszczenie w sumie miliona łodzi na dowolnych mapach i w dowolnych trybach Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest dostępna od godz. 18:00 dnia 19 lipca 2016 do godz. 18:00 dnia 25 lipca 2016.

Zwiastun dodatku do Battlefield 4: Wojna na Morzu:

Darmowe dodatki do Battlefield 4

W okolicach czerwca EA udostępniło inny dodatek za darmo, a mianowicie Drugie Uderzenie. Wcześniej podobnie jak Wojna na Morzu był on płatny. Tak samo wydawca zrobił z pierwszym dużym dodatkiem Ostateczna Rozgrywka w maju tego roku. W ramach dodatków gracze dostali nowe mapy, uzbrojenie oraz kilka innych nowości.

Taka sama akcja prowadzona jest w przypadku Battlefield Hardline. Warto więc zajrzeć na Steam oraz na platformy sprzedażowe dla konsol Sony i Microsoftu w celu sprawdzenia darmowych DLC.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

74 Shares
Share74
+1
Tweet