Battlefield 4: Wojna na Morzu – darmowy dodatek już do pobrania

Battlefield 4: Wojna na Morzu – darmowy dodatek już do pobrania
Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne

EA zachęca graczy gratisami. Oto najnowszy darmowy dodatek do Battlefield 4.

Już od dziś do 26 lipca można pobierać dodatek do Battlefield 4 o tytule Wojna na Morzu. Do tej pory dodatek był płatny i dostępny oddzielnie lub za pośrednictwem przepustki sezonowej. Natomiast ze względu na nadchodzącą premierę Battlefield 1, EA postawiło na akcję Droga do Battlefield 1, przez którą zachęca do zapoznania się z serią. Wojna na Morzu było trzecim płatnym dodatkiem do Battlefield 4.

Darmowy dodatek mogą pobierać wszyscy posiadacze gry, bez względu na platformę. DLC oferuje:

CZTERY MORSKIE MAPY
Zagubione Wyspy, Bitwa o Spratly, Łamacz Fal i Operacja Moździerz. Na tych nowych, zlokalizowanych na Morzu Południowochińskim mapach, będziesz walczyć w dokach, rybackich wioskach i pośród skalistych wysepek.

ATAK NA LOTNISKOWIEC
W trybie Atak na Lotniskowiec, wzorowanym na trybie Tytana z Battlefield 2142, twoim zadaniem jest eliminacja nieprzyjacielskiego lotniskowca przy pomocy ataków rakietowych.

KIERUJ PODUSZKOWCEM
Wskocz na pokład poduszkowca, który z łatwością przemieszcza się po lądzie i wodzie. Korzystaj dzięki niemu z dróg na skróty i zdobywaj przewagę w walce.

Misja społecznościowa: Niszczenie łodzi
Zadaniem społeczności jest zniszczenie w sumie miliona łodzi na dowolnych mapach i w dowolnych trybach Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest dostępna od godz. 18:00 dnia 19 lipca 2016 do godz. 18:00 dnia 25 lipca 2016.

Zwiastun dodatku do Battlefield 4: Wojna na Morzu:

Darmowe dodatki do Battlefield 4

W okolicach czerwca EA udostępniło inny dodatek za darmo, a mianowicie Drugie Uderzenie. Wcześniej podobnie jak Wojna na Morzu był on płatny. Tak samo wydawca zrobił z pierwszym dużym dodatkiem Ostateczna Rozgrywka w maju tego roku. W ramach dodatków gracze dostali nowe mapy, uzbrojenie oraz kilka innych nowości.

Taka sama akcja prowadzona jest w przypadku Battlefield Hardline. Warto więc zajrzeć na Steam oraz na platformy sprzedażowe dla konsol Sony i Microsoftu w celu sprawdzenia darmowych DLC.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie