Battlefield 4 – darmowe dodatki również na PC

Battlefield 4 – darmowe dodatki również na PC
Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

Wszystkie DLC za darmo i specjalne misje społecznościowe.

Okazuje się, że darmowe DLC do Battlefield 4 są dostępne nie tylko na konsolach PlayStation oraz Xbox One, lecz również mogą je pobierać posiadacze komputerów (wystarczy wejść na Origin).

To prezent od Elecrtonic Arts z okazji zbliżającej się premiery Battlefield 1. – Zbliżamy się już do końca naszej drogi i w związku z tym dla tych, którzy przed 21 października, czyli przed premierą Battlefield 1, chcieliby jeszcze pograć w Battlefield 4, mamy wspaniały prezent. Otóż od 14 do 19 września wszystkie dodatki do Battlefield 4 są dostępne za darmo. Tak jest – wszystkie. A razem z nimi mamy dla was tematyczne misje społecznościowe – czytamy na oficjalnej stronie serii Battlefield.

Zatem do pobrania mamy pięć dodatków za darmo:

– Battlefield 4: Chińska nawałnica
– Battlefield 4: Drugie uderzenie
– Battlefield 4: Wojna na morzu
– Battlefield 4: Zęby smoka
– Battlefield 4: Ostateczna rozgrywka

W ramach każdego dodatku Elektronicy odpalają specjalną misję społecznościową:

Misja społecznościowa „Chińska nawałnica”

Zadaniem społeczności jest zniszczenie w sumie 1,5 mln pojazdów w trybie Bitwa Powietrzna na dowolnych mapach online w Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest aktywna od godz. 18:00 dnia 14 września 2016 do godz. 18:00 dnia 16 września 2016.

Misja społecznościowa „Drugie uderzenie”

Zadaniem społeczności jest zabicie w sumie miliona wrogów bronią DAO-12 na dowolnych mapach i w dowolnych trybach online w Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest aktywna od godz. 18:00 dnia 16 września 2016 do godz. 18:00 dnia 18 września 2016.

Misja społecznościowa „Wojna na morzu”

Zadaniem społeczności jest zabicie w sumie 1,5 mln wrogów przy pomocy łodzi na dowolnych mapach i w dowolnych trybach online w Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest aktywna od godz. 18:00 dnia 18 września 2016 do godz. 18:00 dnia 20 września 2016.

Misja społecznościowa „Zęby smoka”

Zadaniem społeczności jest zabicie w sumie miliona wrogów bronią MPX na dowolnych mapach i w dowolnych trybach online w Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest aktywna od godz. 18:00 dnia 20 września 2016 do godz. 18:00 dnia 22 września 2016.

Misja społecznościowa „Ostateczna rozgrywka”

Zadaniem społeczności jest zabicie w sumie 10 mln wrogów przy pomocy broni PDW na dowolnych mapach i w dowolnych trybach online w Battlefield 4. Nagroda to złoty pakiet bojowy. Misja jest aktywna od godz. 18:00 dnia 22 września 2016 do godz. 18:00 dnia 24 września 2016.

Battlefield 4 ma teraz nowe menu na konsolach

Jeśli odpaliliście ostatnio Battlefield 4 w wersji na PlayStation 4 lub Xboksie One, to z pewnością zauważyliście całkiem nowy interfejs. EA postanowiło odświeżyć grę, ale zarazem pokazać dotychczasowym posiadaczom Battlefielda, jak będzie wyglądać menu w nadchodzącym Battlefield 1. Tak dokładnie, interfejs w BF1 będzie bardzo podobny do obecnego z czwórki.

Wprowadzamy nowy interfejs użytkownika Battlefield, dzięki któremu korzystanie z gier wchodzących w skład tej serii stanie się bardziej intuicyjne i scentralizowane. Zaczynamy od Battlefield 4 na konsolach. Poza odświeżeniem strony wizualnej pojawi się szereg zmian w obrębie rozgrywki ze znajomymi. Poprawki dotyczące drużyn powinny ułatwić odradzanie się obok towarzyszy broni. Będą też inne zmiany, które zauważycie sami. Jedną z większych jest system rekomendacji, sugerujący graczom mapy, tryby i tak dalej. A ponieważ nowy zunifikowany interfejs dla gier Battlefield obejmie też Battlefield 1, przy jego pomocy będziecie mogli z łatwością się między nimi przełączać (musicie tylko być ich posiadaczami) – czytamy na stronie internetowej EA.

Nowe menu możecie zobaczyć na materiale poniżej. Łatka, która je wprowadza waży ponad 4 GB, więc jest co pobierać.

Jak wam się podoba nowy interfejs w porównaniu do poprzedniego?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie