Auta 3: Wysokie obroty mają datę debiutu w Polsce

Jest też polski wydawca.

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Auta 3: Wysokie obroty. Tytuł pojawi się 16 czerwca 2017 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360 i Nintendo Switch. Szczegóły wydania będą podane w późniejszym terminie.

Auta 3: Wysokie obroty to gra wyścigowa w zupełnie nowym, interaktywnym wydaniu zawierającym bohaterów nadchodzącego filmu Disney Pixar Auta 3. Za produkcję gry Auta 3: Wysokie obroty odpowiada firma Avalanche Software, otwarta ponownie pod szyldem Warner Bros. Interactive Entertainment.

Auta 3: Wysokie obroty przedstawia kontynuację fabuły Aut 3 tuż po ostatecznym wielkim wyścigu, rozbudowując historię z filmu o zupełnie nowe przygody i zapewniając graczom możliwość wzięcia udziału w szybkich zawodach pełnych znanych i całkiem nowych postaci. Użytkownicy będą mogli dołączyć do Zygzaka McQueena oraz Cruz Ramirez w ich przygotowaniach do starcia z Jacksonem Sztormem, a także zagrać innymi spośród ponad 20 dostępnych do personalizacji bohaterów, zarówno z uniwersum Aut, jak i nowej generacji samochodów wyścigowych w lokacjach z filmu, od Chłodnicy Górskiej po autostradę międzynarodową na Florydzie – w sumie na ponad 20 torach w 13 różnych miejscach.

Źródło: Cenega

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: