ASUS przedstawia profesjonalny monitor ProArt PA329Q

4K oraz przekątna 32 cale. To nie wszystko co oferuje nowy monitor od ASUSa.

Opracowany dla profesjonalistów z branży graficznej ProArt PA329Q oferuje szeroką przestrzeń barw – pokrywa 99,5% przestrzeni barw Adobe RGB i 100% Rec. 709, zapewniając wierność wyświetlanych kolorów. Pracując z częstotliwością 60Hz odtwarza pliki 4K UHD przesyłane jednocześnie z kilku źródeł, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w edycji filmów wideo o najwyżej jakości. Co więcej, technologia ASUS ProArt Calibration oferuje funkcje dostosowania dokładności koloru i kompensacji niedokładności obrazu, zapewniając wyjątkowe odzwierciedlenie barw. ProArt PA329Q jest idealnym wyborem dla fotografów, kolorystów, grafików i montażystów.

Technologia ASUS ProArt Calibration oferuje funkcje dostosowania dokładności koloru i kompensacji niedokładności obrazu, umożliwiając dokładną kalibrację i mapowanie danych, zmniejszając zakłócenia sygnału między układem scalonym a widmem optycznym LCD. Zapisuje również wszystkie profile parametrów kolorów na wewnętrznym układzie scalonym, a nie na komputerze, dzięki czemu użytkownicy nie muszą ponownie kalibrować ustawień za każdym razem, gdy monitor podłączony jest do innego komputera – można je wywołać korzystając z przycisku funkcyjnego.

Obraz Sharp 4K UHD i szerokie możliwości połączeń

ProArt PA329Q posiada 32-calowy panel 4K UHD o gęstości pikseli na poziomie 138ppi – w porównaniu z wyświetlaczami Full HD o podobnych wymiarach oferuje więc czterokrotnie wyższy poziom gęstości i nawet o 300% więcej przestrzeni wyświetlacza, zapewniając dokładny, wyrazisty obraz i więcej pola do działania.
ProArt PA329Q oferuje szerokie opcje łączności i obsługuje odtwarzanie zawartości 4K UHD z częstotliwością 60Hz przez DisplayPort 1.2, mini DisplayPort 1.2 i cztery porty HDMI (v2.0). Posiada pięć portów USB 3.0 i czytnik kart 9-w-1 dla kart pamięci, urządzeń peryferyjnych i innych.

Funkcje przyjazne użytkownikom

Zintegrowane funkcje PiP (Picture-in-Picture) i PbP (Picture-by-Picture) dają użytkownikom kontrolę nad obrazem przesyłanym jednocześnie z kilku źródeł 4K UHD. Mogą oni przełączać się pomiędzy tymi źródłami i dla każdego okna skonfigurować indywidualne ustawienia kolorów.

ASUS ProArt PA329Q będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 5899,00 zł już od początku maja.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet