Assassin’s Creed: Unity w wykonaniu muzyka heavy metalu oraz komiksiarza od The Walking Dead

Nietypowy zwiastun nadchodzącego tytułu Ubisoftu mogliśmy zobaczyć na imprezie Comic Con.

Za nowy materiał promujący Assassin’s Creed: Unity wzięły się dwie osoby. Reżyserią zajął się Rob Zombie, który odpowiada za niezły horror Halloween. To również amerykański muzyk heavy metalowy, pisarz oraz twórca komiksów.


Ilustracje powstały natomiast na stole kreślarskim Tony’ego Moore’a. To ten sam, który rysował pierwsze numery komiksu The Walking Dead.

Efektem pracy Zombie oraz Moore’a jest pięciominutowy filmik przybliżający nam fabułę Assassin’s Creed: Unity. Zwiastun opowiada więc o Wielkiej Rewolucji Francuskiej, dając nam przy okazji przyspieszoną lekcje z historii. Poznajemy początki konfliktu, jego przyczyny, dowiadujemy się o przejęciu władzy przez okrutnych jakobinów. Mimo że mamy do czynienia z komiksem, całość ocieka krwią i przemocą.

Data premiery Assassin’s Creed: Unity nastąpi jeszcze w tym roku. Gra wyjdzie 28 października na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Jeśli nie zadowoli Was poniższy materiał w komiksowym stylu, zapraszamy do obejrzenia tradycyjnych zwiastunów gry, także w wersji z polskimi napisami.

Assassin’s Creed: Unity – zwiastun z Comic Con

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet