Twórcy Ash kontra martwe zło rozważają kontynuację. Aktor sugeruje… serial animowany

Ash kontra martwe zło w formie serialu animowanego?
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Bruce Campbell sugeruje, że może powstać… animowany serial bazujący na anulowanym przed laty Ash kontra martwe zło.

Gwiazda serialu aktorskiego kontynuującego franczyzę Martwe zło zaskoczył ostatnio fanów oryginalną wypowiedzią. Podczas San Diego Comic-Con w zeszłym tygodniu portal Collider zapytał aktora, czy kiedykolwiek była mowa o kontynuacji produkcji:

„Jasne… jako serial animowany. Zaczynamy dokładnie tam, gdzie skończyła się produkcja. W animacji o wiele łatwiej pokazać przyszłość. Nadal brzmię jak Ash, wiecie, mój głos przeszedł mniej niż moje ciało, więc nadal mogę się tym zajmować. Tak samo nadal robiłbym grę video. Na temat serialu animowanego już rozmawiamy”.

Rzeczywiście, kontynuacja w formie animacji miałaby swoje zalety. Seriale animowane dla dorosłych mogą pozwolić sobie na nieco więcej; twórcy mogliby więc utrzymać odpowiedni poziom groteski i brutalności, bez konieczności zbytniego angażowania aktorów. Przesunięta granica tego, co można ukazać, sprawdziłaby się zresztą w kontekście takiej franczyzy jak Martwe zło – czekamy więc na oficjalną zapowiedź.

Ash kontra martwe zło emitowano w latach 2015-2018. Produkcja zmagała się niestety z bardzo niską oglądalnością; Bruce Campbell dziś obwinia za to platformę, na jakiej pokazywano serial. Zanim produkcja trafiła na Netflix, była dostępna wyłącznie w amerykańskim serwisie Starz. W efekcie mimo całkiem pozytywnego odbioru ze strony najwierniejszych fanów serii Martwe zło, zdecydowano o zakończeniu kręcenia tytułu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia