Anthem błyszczy na premierowym zwiastunie

BioWare prezentuje ostateczny zwiastun Anthem. Gra zadebiutuje za niecałe dwa tygodnie.

Data premiery Anthem została wyznaczona na 22 lutego, kiedy to tytuł wskoczy na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Już dzisiaj możemy jednak spojrzeć na premierowy trailer, który ma zachęcić niezdecydowanych do kupna gry.

Wyzwól swoją siłę – wskocz do jednego z czterech javelinów i staw czoła światu pełnemu niebezpieczeństw. Połącz siły ze znajomymi, aby sprostać największym wyzwaniom – takim krótkim opisem BioWare prezentuje poniższy filmik.

Dodatki do Anthem – plany na przyszłość

Ujawnione plany zakładają wydanie trzech dodatków do Antchem. Pierwszy z nich – nazwany Echoes of Reality – pojawi się w marcu i przyniesie ze sobą ekstremalne warunki pogodowe oraz wydarzenia, które pozwolą odblokować nowe lokacje oraz przeciwników w grze. Na tym jednak nie koniec. Marcowy dodatek do Antchem to również nowe nagrody, tablice wyników, gildie, nowa Twierdza, ulepszenia do pancerzy naszych bohaterów, nowe misje i rozwinięty system progresji.

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie dodatek Echoes of Reality do Antchem ujrzy światło dzienne. BioWare nie ujawniło też nazw oraz zawartości kolejnych dwóch rozszerzeń.

Dodatki do Anthem

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.