Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja PS Store wyciekła do sieci. Zobacz nowy sklep

Do sieci wyciekła aktualizacja PS Store. Jeden z użytkowników Reddit podzielił się zrzutami ekranu z odświeżonego sklepu PlayStation.

O tym, że PlayStation Store doczeka się sporej aktualizacji wiemy już od jakiegoś czasu. Co ciekawe, strona sklepu została już zmieniona w niektórych regionach i jej prezentacje pojawiły się w sieci.

Ciężko byłoby opowiedzieć o wszystkich zmianach z osobna, więc najlepiej powiedzieć po prostu, że zmieniło się praktycznie wszystko. Strona sklepu otrzymała nowy, prostszy interfejs. Jego pokaz otrzymaliśmy już wcześniej przy okazji zmian biblioteki PlayStation.

Sony stawia na prostotę i przejrzystość, co widać już na pierwszy rzut oka. Sklep jest czytelny, nie przytłacza ilością informacji i dostarcza użytkownikom wszystkich niezbędnych danych w jednym miejscu. Szkoda, że nie pojawiło się narzędzie do porównywania edycji standardowych i specjalnych gier, ale być może zobaczymy tę funkcję w przyszłości.

Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy nowe PlayStation Store będzie działać płynniej względem poprzednika. Pierwotnie sklep miał momentami problemy w tej kwestii i jego aktualizacja powinna skupić się również na tym aspekcie funkcjonowania strony.

Aktualizacja PS Store powinna pojawić się w Polsce już jutro. Poniżej możecie zobaczyć galerię zrzutów ekranu z nowego sklepu, którymi podzielił się użytkownik forum Reddit.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się