Aktualizacja PS Store wyciekła do sieci. Zobacz nowy sklep

0 komentarzy

Do sieci wyciekła aktualizacja PS Store. Jeden z użytkowników Reddit podzielił się zrzutami ekranu z odświeżonego sklepu PlayStation.

O tym, że PlayStation Store doczeka się sporej aktualizacji wiemy już od jakiegoś czasu. Co ciekawe, strona sklepu została już zmieniona w niektórych regionach i jej prezentacje pojawiły się w sieci.

Ciężko byłoby opowiedzieć o wszystkich zmianach z osobna, więc najlepiej powiedzieć po prostu, że zmieniło się praktycznie wszystko. Strona sklepu otrzymała nowy, prostszy interfejs. Jego pokaz otrzymaliśmy już wcześniej przy okazji zmian biblioteki PlayStation.

Sony stawia na prostotę i przejrzystość, co widać już na pierwszy rzut oka. Sklep jest czytelny, nie przytłacza ilością informacji i dostarcza użytkownikom wszystkich niezbędnych danych w jednym miejscu. Szkoda, że nie pojawiło się narzędzie do porównywania edycji standardowych i specjalnych gier, ale być może zobaczymy tę funkcję w przyszłości.

Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy nowe PlayStation Store będzie działać płynniej względem poprzednika. Pierwotnie sklep miał momentami problemy w tej kwestii i jego aktualizacja powinna skupić się również na tym aspekcie funkcjonowania strony.

Aktualizacja PS Store powinna pojawić się w Polsce już jutro. Poniżej możecie zobaczyć galerię zrzutów ekranu z nowego sklepu, którymi podzielił się użytkownik forum Reddit.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się