Aktualizacja do The Lord of the Rings Online przyniesie sporo nowości

Update zostanie zatytułowany The Breaking of Isengard.

Patch będzie kontynuował wątek fabularny, pozwoli on nam zwiedzić lasy Fangron a także zawitać do Isengardu. Nowością będzie także możliwość wcielenia się w jednego z Entów (drzewca). Osoby nie lubiące samotnie eksplorować Śródziemia, na pewno ucieszą się na myśl o możliwości zdobycia jednego z trzech unikatowych Chowańców w trakcie wykonywania zadań.


The Lord of the Rings Online  to gra MMO rozgrywająca się w świecie wykreowanym przez Tolkiena. Tytuł udostępnia nam możliwość wybrania jednej z doskonale znanych fanom fantasy ras: ludzi, elfów, hobbitów bądź krasnoludów. Wygląd naszego bohatera będziemy mogli  w dużym stopniu modyfikować, co sprawi, że na pewno uda nam się stworzyć protagonistę, który spełni nasze oczekiwania.

Bardzo ciekawą opcją jest możliwość prowadzenia rozgrywki w sposób uzależniony od naszych preferencji. Możemy zapuścić się w świat by szukać przygód, bądź prowadzić osiadłe życie koncentrując się na zbieraniu surowców i tworzeniu przedmiotów. Tytuł studia Turbine Entertainment ukazała się w roku 2007, a od 2010 roku oparta jest na modelu free to play, przy czym w grze zaimplementowane są mikropłatności.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet