Zwiastun GTA 6 już blisko? Rockstar szuka osoby, która wykona trailer „o najwyższym standardzie”

0 komentarzy

Słynny deweloper umieścił ogłoszenie o pracę. Kto przejdzie sito, wykona pełen dramaturgii zwiastun, a w sieci już huczy, że zbliża się pokaz GTA 6.

Rockstar ogłosił nabór na stanowisko „video editor” i z ogłoszenia o pracę jasno wynika, że ta konkretna osoba jest poszukiwana do stworzenia ważnego trailera. Prawdopodobnie chodzi o niezapowiedzianą grę, a wśród typów znajduje się naturalnie GTA 6.

GTA 6 czy inny projekt?

W ogłoszeniu czytamy: Rockstar Games poszukuje wysoce uzdolnionego i doświadczonego edytora wideo, który potrafi współpracować z zespołem w celu rejestrowania materiału z gry i edytowania zwiastunów gier wideo w najwyższym standardzie. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie zarówno z dramatem, jak i dokumentem i jest w stanie stworzyć fascynującą narrację.

Rockstar dodaje: Opowiadanie historii jest bardzo ważnym aspektem naszych gier, więc osoba na tym stanowisku musi być w stanie przekazać emocjonalną treść związaną z grą w 60-sekundowym formacie. (…) Musisz być nie tylko redaktorem, ale także reżyserem i operatorem.

Poszukiwany pracwonik ma nie tylko wykonywać polecenia, lecz również – w razie potrzeby – nadzorować inny zespół, który będzie przechwytywał konkretne kadry z gry. Wymagana jest również  praca w napiętych terminach i zachowanie pozytywnego nastawienia nawet pod dużą pod presją.

Zatem 60-sekundowy emocjonujący trailer. Ciekawe, kiedy prezentacja i o jaki tytuł może chodzić!

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się