Znamy cenę Rambo: The Video Game. Premiera już za dwa dni!

0 komentarzy

Gra pojawi się na sklepowych półkach 21 lutego!

Standardowo edycja wydana na PC będzie tańsza od wersji konsolowych. Zapłacimy za nią 119 zł. Chcąc nabyć produkcję studia Teyon Games w wersji na PS3 i Xbox 360 wydamy natomiast 169 zł. Wydawcą na terenie Polski będzie Impakt.

Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie, jak zostanie przyjęty wśród miłośników elektronicznej rozgrywki nowy Rambo. Reprezentuje on już nieomal zapomnianą kategorię gier rail shooter. W produkcji tej nie poruszamy się bohaterem, ani nie mamy wpływu na kamerę. Decydować możemy jedynie o miejscu gdzie oddamy strzał, bądź o rodzaju wykorzystanej broni.

Kiedyś tego typu pozycje święciły triumfy w salonach arcade. Jeśli bywaliście na wakacjach w nadmorskich miejscowościach, na pewno kojarzycie głośnego przedstawiciela tego gatunku – House of the Dead. Ciężko wyrokować jednak, czy Rambo odniesie sukces. Z drugiej strony, wykorzystanie tematu niezmordowanego w bojach Sylvestra Stallone’a, wcielającego się w rolę komandosa, ma w sobie spory potencjał.

Gra oferować ma dostęp do różnorodnych pukawek, a także noża bądź łuku. Niektóre fragmenty tytułu będziemy przemierzać w pojazdach, co powinno urozmaicić zabawę. Chociaż od strony graficznej tytuł nie sprawia najlepszego wrażenia, być może okaże się całkiem grywalny

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się