Xbox One – Edycja Cyberpunk 2077 dostanie bardzo ograniczony nakład

Niedawno Microsoft ujawnił wygląd konsoli Xbox One inspirowanej grą od CD Projekt RED. Producent Xboksa wyjawił, że na rynek trafi mocno okrojona liczba urządzeń.

Już teraz wiadomo, że konsola trafi tylko do wybranych osób. Liczba egzemplarzy została bowiem ściśle ograniczona do 45 000 sztuk. Sprzedaż urządzenia ruszy już w czerwcu. Wciąż nie wiadomo, ile to wszystko będzie kosztować.

W zestawie oprócz Xboksa One w cyberpunkowej stylistyce (laserowe wykończenia, świecące w ciemności litery) dostaniemy też wyjątkową wersję pada, który pojawił się niedawno na kanadyjskiej stronie Amazonu. Pokazywaliśmy go tutaj.

Pod względem podzespołów cyberpunkowe wydanie konsoli nie będzie różnić się od sprzedawanych obecnie Xboksów One (ma to być wersja z dyskiem 1TB). W standardowych urządzeniach dostępnych w sklepach nie dostaniemy jednak jednej ważnej rzeczy, która tutaj będzie, a mianowicie kodu do cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077.

Oczywiście tytuł nie będzie dostępny od czerwca – jak potwierdza Microsoft, posiadacze pięknej konsoli zagrają w Cyberpunka 2077 tak jak wszyscy, czyli dopiero od dnia premiery, wyznaczonej na 17 września 2020.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: