Xbox Game Pass na listopad 2022 zapowiada się naprawdę dobrze. Potwierdzono 6 premier

Xbox Game Pass na listopad 2022 - potwierdzono 6 gier w usłudze
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass cały czas się rozwija, a w listopadzie dostanie kolejną porcję nowości. Poznaliśmy zestawienie pierwszych sześciu nowych gier w usłudze.

Październik (szczególnie druga połowa) w Xbox Game Pass wygląda niepokojąco zacnie. „Niepokojąco”, bo teoretycznie kondycja po takim wysypie premier powinna nieco spaść. Microsoft jednak nie zamierza odpoczywać i już w listopadzie dostaniemy kolejne 6 nowych gier. Warto zaznaczyć, że każda z nich jest przy okazji premierą na rynku!

Xbox Game Pass – pierwsze 6 gier w listopadzie 2022:

  • The Legend Of Tianding – 1 listopada
  • Ghost Song – 3 listopada
  • Humankind – 4 listopada
  • Football Manager 2023 – 8 listopada
  • Pentiment – 15 listopada
  • Gungrave G.O.R.E – 22 listopada

Na szczególną uwagę zasługuje Pentiment, czyli niepozorna detektywistyczna gra RPG od weteranów RPG-ów, czyli Obisidian Entertainment. Nie wiemy, jak poradzą sobie z produkcją w stylu Disco Elysium i może oprawa aż tak nie przyciąga wzroku, ale jednak to wciąż docenieni deweloperzy. Trzymamy kciuki! Kolejna waznym potencjalnym hitem jest Football Manager 2023, czyli kolejna już część management sima dla fanów piłki nożnej.

Warto również zwrócić uwagę na strategię Humakind, która w końcu trafi na Xboksy! Fani „makabrycznych gier akcji” mogą zwrócić swoją uwagę na Gungrave G.O.R.E., czyli niespodziewane wskrzeszenie starszej japońskiej marki. Oby tym razem udało się przekonać do siebie szersze grono odbiorców. The Legend Of Tianding to z kolei platformówka opowiadająca historię tajwańskiego bohatera narodowego a Ghost Song może przekonać do siebie fanów metroidvanii.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie