Ależ ten miesiąc w Xbox Game Pass dobrze wygląda! Nowości i sporo hitów

Xbox Game Pass na październik 2022 zapowiada się wyjątkowo dobrze
Newsy PC Xbox Series XOne

Kilka premier, sporo hitów i parę uznanych mniejszych pozycji – ten miesiąc w Xbox Game Pass zapowiada się wybornie. Microsoft przedstawił szczegóły.

Na blogu Xbox pojawił się nowy wpis pokazujący nam gry, które w październiku trafią do subskrybentów Xbox Game Pass. Tym razem jest naprawdę porządnie. Ba, jest tak porządnie, że sam mam problem wybrać to, w co chciałbym zagrać. XGP zwyczajowo ma bardzo dobrą ofertę, ale tym razem Microsoft przebił samego siebie.

Już teraz do usługi trafiło Chivalry 2, czyli druga część sieciowych zmagań rycerzy. Z pewnością fani potyczek bardziej „personalnych” znajdą tu sporo zawartości. Mamy do wyboru całkiem sporo średniowiecznego oręża oraz różne tryby na dość widowiskowych mapach. No i bywa też komicznie, bo jednak rozczłonkowywanie wirtualnych przeciwników potrafi przynieść dość zaskakujący efekt.

To tylko początek świetnej oferty. Do usługi trafi jedna z najlepszych przygód w historii komputerowej rozrywki, czyli cały pierwszy i drugi sezon The Walking Dead od Telltale Games. Fani dobrych historii nie mogą przejść obojętnie. Tego samego dnia dostaniemy zaskakująco popularny „symulator” średniowiecznego wieśniaka, czyli Medieval Dynasty. Chwilę później coś „mniejszego”, ale w sam raz na Halloween, czyli urocze Costume Quest.

Prawdziwą bombę Microsoft zrzuca jednak 14 października. Wtedy do usługi trafi oczekiwany od dawna Scorn. Survival horror stawiający na estetykę rodem z dzieł H.R. Gigera czy Beksińskiego zapowiada się naprawdę okazale. Zaledwie po paru dniach będziemy mogli wsiąknąć w pełen szczurów (dosłownie!) świat A Plague Tale: Requiem. Tak, również na premierę.

Xbox Game Pass na październik 2022:

  • Chivalry 2 (Chmura, Konsola, PC) – już dostępne
  • Medieval Dynasty (Xbox Series X i S) – 6 października
  • The Walking Dead: The Complete First Season (PC) – 6 października
  • The Walking Dead: Season Two (PC) – 6 października
  • Costume Quest (Chmura i Konsola) – 11 października
  • Eville (Konsola i PC) – 11 października
  • Dyson Sphere Program (PC) – 13 października
  • Scorn (Chmura, PC, oraz Xbox Series X i S) – 14 października
  • A Plague Tale: Requiem (Chmura, PC i Xbox Series X i S) – 18 października

To w co będziecie grać w październiku?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie