Nowe Xbox Free Play Days. Ogramy dwa tytuły, w tym kompletną edycję Diablo III

Xbox Free Play Days ruszają. Do przetestowania dwie świetne gry
Newsy Xbox Series XOne

Xbox Free Play Days ruszają ponownie. W najbliższy weekend będziemy mogli za darmo przetestować dwie gry, w tym Diablo III: Eternal Collection.

Darmowe gry w ramach Xbox Free Play Days są tym razem tylko dwie. To dość spory spadek kondycji, nawet patrząc na ubiegły tydzień. Wtedy mieliśmy do przetestowania aż cztery tytuły i każdy był tak naprawdę znaną i popularną grą. Tym razem aż tak dobrze nie ma, ale nie znaczy to, że jest na co narzekać.

W końcu Diablo III to nie byle jaka gra. Hit od studia Blizzard dostępny jest do ogrania dla użytkowników Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate już teraz. Tej pozycji chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, ale w razie czego muszę wspomnieć, że mamy tu do czynienia z naprawdę świetną kontynuacją szalenie popularnego cyklu hack’n’slashy. Oczywiście przed premierą na grę spadło wiele negatywnych opinii, szczególnie od fanów poprzednich odsłon. Prawdą jest, że po wielu aktualizacjach i dodatkowej zawartości, wciąż jest to jedna z najlepszych „siekanek”, w jakie można zagrać. Tym razem mowa o edycji Eternal Collection, zawierającej wszystko, czego potrzebujemy do komfortowej zabawy.

Kolejnym tytułem w ramach dni darmowego grania dla posiadaczy Xbox jest Golf With Your Friends. Być może tytuł może sugerować jakiś symulator golfa, ale to zupełnie inna produkcja. Multiplayerowy tytuł ma wszystko to, czego nie ma prawdziwa wersja tego sportu. Oczywiście wszystko i tak opiera się na znanych zasadach, ale mamy tu trochę główkowania, sporo zręcznościówki, a mapy potrafią nieźle zaskoczyć swoim skomplikowaniem. Produkcja Team17 wspiera rozgrywkę dla nawet 12 osób jednocześnie.

I to tyle… Być może dwie gry wydają się dość małą liczbą, ale przynajmniej nie musimy się zastanawiać nad tym, na której pozycji się skupić. Free Play Days potrwają do niedzieli, 18 września, do godziny 8:59.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie