Wygraj dowolną grę! Wystarczy kilka kliknięć

Wygraj dowolną grę! Wystarczy kilka kliknięć
Newsy

W tym specjalnym giveaway’u możesz wygrać wybraną przez siebie grę. Mnóstwo produkcji na liście!

Wraz z naszym partnerem Instant Gaming przygotowaliśmy kolejny comiesięczny giveaway, z którego żal byłoby nie skorzystać. Dlaczego? Zasady są bardzo proste a i nagrody atrakcyjne, bowiem do wygrania jest dowolna gra z oferty Instant Gaming! Nie ważne, czy jesteś fanem The Sims 4, Call of Duty, Uncharted, czy FIFY. Wybierz tytuł, który Cię interesuje lub doładowanie do portfela (tak, te też można wygrać) i to w zasadzie tyle. Dobra, może prawie tyle.

Po pierwsze, aby wziąć udział w giveaway, musisz mieć konto na Instant Gaming. Założenie go jednak trwa dosłownie chwilkę i na pewno warto to zrobić, aby wziąć udział w zabawie, a także później korzystać z bogatej oferty sklepu.

BIORĘ UDZIAŁ W GIVEAWAY

Po drugie, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, to wystarczy, że będziesz aktywna/y. Za konkretne działania dostajesz punkty, a ta osoba, która uzbiera ich najwięcej, wygrywa! Na przykład za udostępnienie posta o konkursie na Facebooku lub Twitterze dostajesz 500 punktów, tak samo za śledzenie Instant Gaming w mediach społecznościowych. Punkty zgarniasz nawet za oglądanie wideo na YouTube!

To jak, wchodzisz w ten giveaway? Pamiętaj, że akcja trwa tylko do 31 stycznia do końca dnia, pozostało więc niewiele czasu, aby zbierać punkty!

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie