Wszystko wszędzie naraz na pierwszych recenzjach. Multiwersum jak filmowy kalejdoskop

Wszystko wszędzie naraz
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Recenzje

Wszystko wszędzie naraz, czyli nieco inne podejście do motywu multiwersum, zbiera pierwsze recenzje od krytyków filmowych.

Zapowiadane już Everything Everywhere All At Once – w Polsce dystrybuowane pod tytułem Wszystko wszędzie naraz – zbliża się do światowej premiery. Tę wyznaczono na 25 marca, powoli pojawiają się więc pierwsze recenzje. Produkcja z Michelle Yeoh zapowiadała się wyjątkowo ciekawie; popularny w ostatnich czasach motyw multiwersum został tu przedstawiony nieco inaczej niż miało to miejsce choćby w nowym Spider-Manie. Jak się jednak okazuje, takie podejście również jest atrakcyjne dla krytyków.

Po pierwszych recenzjach zamieszczonych na portalu Rotten Tomatoes film cieszy się wysokim wynikiem 96%. Zaledwie jedna z 26 zamieszczonych opinii jest obecnie negatywna. Pozostali krytycy wskazują wprawdzie mnogość i chaotyczność motywów przedstawionych w tytule, lecz ich zdaniem wpływa to pozytywnie na cały film.

Krytycy wyróżniają produkcję za innowacyjność, obecność dobrze napisanych wątków komediowych, a także ciekawie poprowadzoną fabułę. Według jednej z opinii jest to swoisty filmowy kalejdoskop. Recenzje zgodnie podkreślają również doskonały występ Michelle Yeoh w głównej roli; aktorka świetnie poradziła sobie jako osoba jako jedyna łącząca wszystkie alternatywne rzeczywistości.

Niestety polscy widzowie będą musieli zaczekać nieco dłużej na premierę filmu. Wszystko wszędzie naraz wejdzie do kin w naszym kraju dopiero 15 kwietnia 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie