Tegoroczny Oscarowy hit obejrzycie za darmo. “Wszystko wszędzie naraz” w streamingu

Wszystko wszędzie naraz obejrzycie za darmo. To zdobywca 7 Oscarów
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy

“Wszystko wszędzie naraz” jest aktualne dostępne w ofercie jednej platformy streamingowej w Polsce i to za darmo. Gdzie obejrzeć Oscarowy hit?

Tegoroczne Oscary dobiegły końca. Minionej nocy rozdano kolejne statuetki za najlepsze filmy 2022 roku. Czy były jakieś zaskoczenia? Szczerze mówiąc, trochę tak. W końcu “Duchy Inisherin” były mocno typowane na zwycięzcę co najmniej jednej statuetki, a nie dostały żadnej. Mamy za to Brendana Frasera, który otrzymał upragnioną nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Całą listę nagrodzonych znajdziecie w tym miejscu.

Teraz jednak skupmy się na tym największym wygranym. “Wszystko wszędzie naraz” jeszcze przed galą zostało najczęściej nagradzanym filmem wszech czasów, czym zdeklasowało “Władcę Pierścieni”. W trakcie nocy oscarowej liczba statuetek na koncie filmu (i to tych najważniejszych) powiększyła się o siedem kolejnych, w tym tą dla najlepszego obrazu 2022 roku. To o tyle wyjątkowe, że pod wieloma względami film jest bardzo odważną i wyjątkową wizją kina science-fiction. I to prawdopodobnie za tę odwagę i wiele świetnych pomysłów został on aż tak ciepło przyjęty.

Film podąża za Evelyn Wang, imigrantką z Ching, która będąc w depresji, poddana zostaje audytowi podatkowemu i odkrywa, że musi połączyć się z wersjami siebie z równoległych wszechświatów, aby zapobiec zniszczeniu multiwersum przez potężną istotę.

– czytamy w oficjalnym opisie filmu

Film zdecydowanie warto obejrzeć, szczególnie jeżeli zależy Wam na czymś nowym i dość wyjątkowym. A24 słynie z reklamowania autorskich pomysłów, ale “Wszystko wszędzie naraz” jest pod wieloma względami szczególnie wyjątkowe. Co ciekawe, możecie go obejrzeć zupełnie za darmo i to w Polsce. Jest on od jakiegoś czasu dostępny w streamingowej ofercie Amazon Prime Video, które kosztuje niespełna 50 zł za rok subskrypcji. Jak jednak obejrzeć film za darmo? Jeżeli tak niska cena i tak Was nie zachęca, można wypróbować darmowy, 30-dniowy trial usługi. Wtedy nie trzeba nic płacić, ale należy pamiętać o jej anulowaniu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie