Wolfenstein: The New Order – jest gameplay i nowe screeny

Wolfenstein: The New Order – jest gameplay i nowe screeny
Hot! Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne
Wolfenstein-The-New-Order-5Niemieckie machiny wojenne, ciche eliminowanie nazistów lub koszenie ich dwoma karabinami jednocześnie. Nowe dziecko za studia Bethesda zapowiada się obiecująco.
Producent podzielił się ze światem kolejnymi obrazkami z Wolfenstein: The New Order. Tym razem mamy grafiki koncepcyjne oraz kilka screenów. Akcja gry przeniesie nas do lat 60-tych XX wieku. Nie spodziewajmy się jednak powtórki z historii. Bethesda serwuje nam alternatywną wersję dziejów naszego kontynentu - taką, w której II wojnę światową wygrały Niemcy. [gallery columns="4" ids="2729,2728,2727,2726,2725,2724,2723,2722"] Nowe screeny to nie wszystko. Serwis Eurogamer wrzucił do sieci kilkuminutowy gameplay z Wolfenstein: The New Order.
Przypominamy, że gra pojawi się w Europie za niecałe trzy miesiące - 23 maja. Będzie wersja na PC, PlayStation 3, Xbox'a 360, PlayStation 4 oraz Xbox'a One. Jeśli złożycie preordera, dostaniecie klucz rejestracyjny do zamkniętych beta testów gry Doom 4!  
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie