Władca pierścieni: Pierścienie władzy już na Amazon Prime Video. Dwa odcinki czekają na widzów

Władca pierścieni Pierścienie władzy - nadeszła wyczekana premiera
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Wyczekiwana premiera wysokobudżetowego serialu Władca pierścieni: Pierścienie władzy wreszcie nadeszła. Odcinki są już na platformie.

Pierwszy odcinek zatytułowany Cień przeszłości trafił do serwisu jeszcze w nocy, zgodnie z opublikowanym już wcześniej harmonogramem. Jak dowiadujemy się z opisu odcinka:

„Galadriela jest poruszona oznakami powrotu pradawnego zła; Arondir dokonuje niepokojącego odkrycia; Elrond otrzymuje intrygującą propozycję; Nori łamie najważniejszą zasadę Harfootów”.

Drugi odcinek pod tytułem Na łasce morza miał pojawić się o tej samej porze, lecz najszybsi widzowie musieli na niego chwilę zaczekać. Drobne opóźnienie nie jest jednak niczym dziwnym przy tak dużej premierze; obecnie oba epizody znajdują się już w serwisie. Akcja produkcji powoli się rozwija:

„Galadriela znajduje nowego sojusznika; Elrond zostaje chłodno przyjęty przez starego przyjaciela, Nori postanawia pomóc Nieznajomemu; Arondir poszukuje odpowiedzi, a Bronwyna ostrzega swój lud przed zagrożeniem”.

Już wczoraj światło dzienne ujrzały pierwsze recenzje produkcji. Recenzenci są raczej przychylni nowemu serialowi; całość ma obecnie 83% pozytywnych opinii na portalu Rotten Tomatoes. Powtarzającym się minusem jest niezbyt wartka akcja pierwszego odcinka; twórcy za bardzo starali się nakreślić cały świat i przedstawione postaci, na czym miało ucierpieć tempo epizodu. Z drugim odcinkiem fabuła mocno się jednak rozkręca, a bohaterowie Pierścieni władzy zaczynają żyć.

Serial Władca pierścieni: Pierścienie władzy można już oglądać na platformie Amazon Prime Video.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie