Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Wiemy jak wyglądać będzie Sully w filmie Uncharted

Mark Wahlberg na swoim Instagramie przedstawił wymowny filmik. Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy wygląd kompana Drake’a w filmie Uncharted.

Sugestywna fotografia przedstawia Victora Sullivana, będącego przyjacielem i mentorem Nathana. Ich relacja jest na tyle bliska, że główny protagonista traktuje go niczym ojca. Zaczesane włosy i charaketystyczny wąs, jednoznacznie sugerują w kogo wciela się Mark Wahlberg. Brakuję mu tylko cygara, które Sully uwielbia popalać.

XMA Header Image

Inni aktorzy, których ujrzymy w filmie to Thomas Stanley Holland (wcieli się w Nathana Drake’a), Antonio Banderas, Tati Gabrielle oraz Sophia Ali. Premiera została zapowiedziana na dzień 16 lipca przyszłego roku.

Miejmy nadzieję, że tym razem pracę nad filmem Uncharted, nie zostaną przerwane. Swego czasu nad ekranizacją pracował David Russel, niemniej wytwórni nie spodobały się, zaproponowane przez niego założenie fabularne. Miejmy więc nadzieję, że nowy reżyser Ruben Fleischer zdoła przenieść klimat znany z wydań konsolowych na srebrny ekran.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się