Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

3 komentarze

Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka – premiera rozszerzenia do gry już wkrótce

Polacy zaprezentowali nowy zwiastun Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka. Fanowskie rozszerzenie do Wiedźmin 2 zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Wiedźmińska trylogia wreszcie doczeka się epickiego finału historii. Nie od CD Projekt Red (pracują nad Wiedźmin 4), ani od Andrzeja Sapkowskiego. Za nieoficjalne rozszerzenie do gry Wiedźmin 2 odpowiedzialni są polscy fani, którzy stworzyli nowy mod Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka. Ich dzieło zadebiutuje już 26 października.

Geralt, Geralt się żeni… a wraz ze ślubem skończy się jego długa wędrówka od najemnego łowcy potworów do wiedźmina spełnionego. Powyższy zwiastun nie pozostawia wątpliwości – nie będzie to neutralne pożegnanie najpopularniejszego z wiedźminów. Niezwykłych emocji dostarczy nam weselny klimat i goście, tłumnie przybyli na wielką uroczystość. Choć zaznaczyć trzeba, że nie tylko będziemy świętować przy stole, ale również i w okolicach Kaer Mohren. A tam będą czekać na nas potwory.

Co trzeba będzie przygotować, aby samodzielnie odpalić zaprezentowany mod? Tak naprawdę wystarczy pełna wersja Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, bowiem rozszerzenie ma być całkowicie darmowe. Tylko musicie wiedzieć, że twórcy moda zaoferują nam wyłącznie wersję z polskimi napisami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się