Wiedźmin 3 - next-genowy Geralt

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe, darmowe DLC do Wiedźmina 3 odbierze każdy. Niezależnie od platformy

Wiedźmin 3 w wersji na next-geny otrzyma nowe DLC, ale okazuje się, że nie tylko to wydanie zaoferuje świeżą zawartość. CD PROJEKT RED potwierdziło świetne wieści o nowościach.

Na WitcherConie zapowiedziano odświeżoną wersję Wiedźmina 3. Doczeka się ona zmienionej okładki oraz zapewne wielu usprawnień oprawy. Co więcej, potwierdzono, że Wiedźmin 3 wzbogaci się o świeżutkie DLC inspirowane serialem Netflixa.

Ten ostatni szczegół mógł zaniepokoić graczy, którzy posiadają starszą generację konsol. Nowe wydanie gry nie trafi przecież na PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Na szczęście paczka nowości nie będzie ograniczona do nowych platform i PC.

CD PROJEKT RED potwierdza, że nowe DLC będą dostępne za darmo dla każdego posiadacza gry. Oznacza to, że zapoznacie się z nimi nawet wtedy, kiedy nie będziecie w stanie wyposażyć się w next-genową wersję.

Dodatkowo znalazło się miejsce na jeszcze jedną, przyjemną wiadomość. Jeśli jeszcze mieliście jakieś wątpliwości, nowa wersja Wiedźmina 3 będzie całkowicie darmowa dla posiadaczy standardowego wydania. Jeśli przesiedliście się z PS4 na PS5 lub z Xbox One na Xbox Series, najpewniej otrzymacie ją w formie darmowej aktualizacji. Oczywiście podobnie będzie z grą na PC. Nintendo Switch nie otrzyma odświeżonej wersji, ale za to gracze z hybrydową konsolą Nintendo zgarną wspomniane wcześniej DLC.

Nie znamy nadal daty premiery odświeżenia. Więcej informacji powinniśmy poznać w nadchodzących miesiącach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się