Kiedy aktualizacja Wiedźmin 3 next-gen? Jest godzina udostępnienia na PC, PS5 i Xbox Series

Wiedzmin-3
Newsy PC PS5 Xbox Series

Zapewne wielu z Was czeka na odpalenie gry Wiedźmin 3 w wersji z next-genową aktualizacją. CD Projekt RED podaje dokładną godzinę wypuszczenia update’u w świat.

14 grudnia polskie studio udostępni aktualizację do Wiedźmin 3: Dziki Gon, która ma zrobić z gry prawdziwego next-gena. Kto szykuje się do grania?

Wiedźmin 3 next-gen nadejdzie nocą

Aktualizacja zostanie udostępniona w nocy z wtorku na środę. Najpierw zobaczymy ją na PlayStation 5, a godzinę później również na komputerach PC oraz konsolach Xbox:

  • PS5 – aktualizacja zostanie udostępniona 14 grudnia o 0:00 czasu polskiego
  • PC, Xbox Series X / S – aktualizacja zostanie udostępniona 14 grudnia o 1:00 czasu polskiego

Wiedźmin 3 po aktualizacji sporo zyska. Imponującą i długą listę zmian publikowaliśmy w tej wiadomości. Kto natomiast chce sprawdzić już teraz, jak prezentuje się gra z wszystkimi włączonymi efektami Ray Tracing, niech zerknie na porównanie grafiki, dostępne w tym miejscu.

Warto wspomnieć też o modach do Wiedźmina 3. Poznaliśmy już listę tych, które zostaną zaimplementowane w nowej wersji gry. Studio CD Projekt RED podzieliło się również informacjami o innych modach, które co prawda nie zostały wdrożone w ramach odświeżenia gry, ale będą z nią współpracować. O wszystkim przeczytasz tutaj.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie