Jak uniknąć nuklearnej zagłady w 60 sekund?

Jak uniknąć nuklearnej zagłady w 60 sekund?
Mobile Newsy

Na to pytanie znają odpowiedź twórcy nietypowej gry na sprzęty mobilne.

60 Seconds! Atomic Adventure już 22 września pojawi się na iPhone’ach i iPadach. Użytkownicy systemu iOS będą w końcu mieli okazję przekonać się jak to jest uratować siebie, swoją rodzinę i uniknąć nuklearnej apokalipsy w niecałą minutę.

Nie będzie to jednak takie proste. W tej niezwykłej czarnej komediowej przygodzie atomowej, tak jak w prawdziwym życiu musisz zebrać zapasy i uratować rodzinę, zanim bomba nuklearna uderzy w ziemię. Twój główny cel – przetrwać w schronie atomowym. By to osiągnąć będziesz podejmować trudne decyzje, dysponować ograniczonymi zasobami żywności i wody oraz polować na zmutowane karaluchy. Być może przeżyjesz, być może nie.
Życie Teda i jego rodziny będzie w twoich rękach i to dosłownie, dzięki urządzeniom mobilnym, których już wkrótce użyjesz by wypróbować 60 Seconds! Atomic Adventure.

Zwiastun gry 60 Seconds! Atomic Adventure:

Już 22 września gra będzie dostępna na urządzeniach iPhone i iPad. Z okazji premiery grę będzie można kupić ze zniżką 25%, za 2,99 dolara. Czas promocji jest ograniczony do 6 października.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie