Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Film Uncharted na The Games Awards?

Wiele wskazuje na to, że Uncharted zobaczymy na gali The Games Awards.

Geoff Keighley będący kanadyjskim dziennikarzem gier wideo i prezenterem telewizyjnym poinformował, że w trakcie trwania eventu pojawi się Tom Holland. Brytyjski aktor, który ma wcielić się w filmie Uncharted w Nathana Drake’a, może zwiastować to zaprezentowanie trailera widowiskowego filmu akcji. Tym bardziej, że na promującym jego obecność zdjęciu, widzimy go ubranego w strój poszukiwacza przygód.

Ze względu na stan pandemii, konwencja imprezy The Games Awards została zmieniona. Nie zobaczymy chociażby deweloperów, którzy odbierają nagrody. Mimo to nie powinno zabraknąć interesujących atrakcji.

Nad ekranizacją pracuje reżyser Ruben Fleischer, znany z takich produkcji jak: Venom, Zombieland czy Santa Clarita Diet. Na ekranach zobaczymy zaś takie sławy jak Antonio Banderas, Tati Gabrielle czy Sophia Ali. Premiera została zapowiedziana na dzień 16 lipca przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że pandemia nie wydłuży czasu oczekiwania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się