Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Uncharted 3 Remastered to fakt?

Zdaje się, że ktoś z Sony przez przypadek opublikował informację, która nie powinna się pojawić.

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja o aktualizacji oprogramowania PlayStation 4, a dokładnie aplikacji YouTube, która wylądowała na konsoli. Nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie obrazek ilustrujący wpis. Owszem był to screen z aplikacji YT. Warto jednak przyjrzeć się szczegółom (obrazek publikujemy na górze newsa). Tytuł filmiku to Uncharted_3. Czyżby szykowała się wersja Remastered jednego z hitów poprzedniej generacji?

Na temat odświeżonej wersji Uncharted przeznaczonej na PlayStation 4 spekuluje się od dawna. Przede wszystkim dlatego, że zbliża się premiera czwartej odsłony na PS4, więc zapewne świetnie taki tytuł przysłużyłby się sprzedaży najnowszej części. Po drugie Sony podało już wiele miesięcy temu, że połowa graczy, którzy kupili PlayStation 4, nie miała wcześniej PlayStation 3. Jest więc spora szansa, że w ogóle nie grali w Uncharted, więc pewnie chętnie sprawdziliby odświeżoną wersję.

W końcu po trzecie, zremasterowana wersja The Last of Us, czyli kolejnej świetnej gry z PS3, znakomicie sprzedała się także na PS4. To mogło skutecznie zachęcić Sony do kolejnego remastera.

Czekamy więc na oficjalne wieści od Sony w sprawie Uncharted 3 Remastered. Damy znać jak tylko dowiemy się czegoś nowego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się