Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Two Point Hospital na sporym materiale wideo

Powrót do czasów świetności Theme Hospital.

Twórcy gry Two Point Hospital przygotowali nowy materiał wideo, w którym możemy zobaczyć, jak produkcja prezentuje się w akcji. Podczas pięciu minut, dowiadujemy się nowych informacji o rozbudowie szpitala oraz temu jak poradzić sobie z duchami pacjentów.

Two Point Hospital to gra, która pod względem mechaniki rozgrywki jest duchowym spadkobierą Theme Hospital. Gracz zarządza szpitalem poprzez budowanie poszczególnych sal, zatrudnianie personelu i oczywiście dbanie o pacjentów.

Poniżej znajdziecie materiał wideo, który powinniście zobaczyć, jeśli chcecie koniecznie dowiedzieć się dodatkowych informacji o produkcji.

Two Point Hospital będzie dostępne pod koniec roku na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%