Film Tomb Raider 2 z reżyserem, który debiutuje w pełnym metrażu

0 komentarzy

Ujawniono jaki reżyser zmierzy się z przygotowaniem filmu Tomb Raider 2.

Za kamerą stanie Misha Green, która zasłynęła dzięki serialowi Kraina Lovecrafta, jaki dostępny jest na platformie HBO. Amerykańska twórczyni pochwaliła się, że odpowiadać będzie również za scenariusz do nowego filmu traktującego o Larze Croft. Dotychczas Misha Green nie reżyserowała filmu pełnometrażowego, będzie więc to jej debitu.

W główną bohaterkę po raz kolejny wcieli się Alicia Vikander, znana m.in. z takich produkcji jak: Ex Machina, Kryptonim U.N.C.L.E., Dziewczyna z portretu czy Światło między oceanami. Data premiery widowiska nie została jeszcze ustalona.

Jak została przyjęta pierwsza odsłona filmu Tomb Raider z 2018 roku? Średnia ocen na portalu Filmweb wynosi 6,1/10. Co zagrało? Alicia Vikander świetnie wypada w roli pani archeolog. Film zdaniem krytyków jest jednak nijaki. Zarzucono mu, że nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych podobnych filmów przygodowych. Recenzenci uważają, iż otrzymaliśmy przeciętną produkcję i niestety nic poza tym. Miejmy nadzieje, że sequel nie zawiedzie naszych oczekiwań.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się