Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Serialowy spin-off w świecie The Walking Dead. A może by tak historia Clementine?

Żywe Trupy przejmują ten lokal. I tamte też. I jeszcze tamte.

The Walking Dead to już nie tylko serial czy komiks. To już od dłuższego czasu książki oraz – naturalnie – gry komputerowe. Żywe trupy wpisały się w popkulturę i wygląda na to, że jeszcze długo w niej zostaną.

Serial the Walking Deadpotrwa jeszcze 10 lat?

Według doniesień portalu Cnet, telewizja AMC planuje wydoić krowę zwaną The Walking Dead do cna. Były showrunner zdradził nie tylko to, że AMC ma w planach kolejnych 10 lat w uniwersum The Walking Dead, ale także że prócz spin-offa jakim jest serial Fear The Walking Dead może pojawić się jeszcze inny projekt telewizyjny. Dla wiernych fanów to zdecydowanie dobra wiadomość, jednak biorąc pod uwagę fakt, że ostatnie sezony The Walking Dead odbierane są dużo gorzej niż te pierwsze, to decyzja na tworzenie swoistego tasiemca nie do końca jest zrozumiała. Jak jednak widać nie każdy wyznaje zasadę, że ze sceny warto zejść niepokonanym tak, jak robi to chociażby seria gier od Telltale z ostatnim sezonem The Walking Dead.

Jeszcze bardziej dziwi decyzja o tak długim kręceniu serialu zwłaszcza gdy w z każdym sezonem odchodzą z niego główni bohaterowie (jak Carl, Rick czy Maggie).

Wracając do ewentualnego kolejnego po Fear The Walking Dead serialowego spin-offa, my chyba najbardziej ucieszylibyśmy się, gdyby zekranizowano przygody serialowej Clementine. Co Wy na to?

Serial o Lee i Clementine w miejsce Ricka Grimesa? Fani Telltale z pewnością by nie oponowali.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%