Dodatek do The Sims 4 zupełnie za darmo. Fani zwierząt będą uradowani

The Sims 4 z darmowym dodatkiem. Idealnie dla fanów zwierzaków
Newsy PC

Gracze The Sims 4 mają kolejny darmowy dodatek do odebrania za darmo. Mowa o pakiecie akcesoriów „Mój pierwszy zwierzak”, idealnie dla fanów małych podopiecznych.

EA szaleje? Być może jest to pewna forma prezentów dla fanów największego na świecie „symulatora życia”, celebrująca minioną już gwiazdkę. Mimo wszystko zdecydowanie warto, szczególnie jeżeli jesteście fanami zwierzaków, w tym szczurów, chomików i dziwacznych, ale nie mniej uroczych bawolusów. Muszę jednak zaznaczyć dwie kluczowe informacje.

Darmowe DLC do The Sims 4

Po pierwsze – dodatek za darmo dostępny jest wyłącznie na PC. Na razie nie ma informacji o innych platformach, ale istnieje szansa, że każdy gracz będzie mógł do odebrać. Ostatni darmowy prezent szybko stał się dostępny wszędzie bez opłat, więc być może tym razem będzie tak samo?

Po drugie – jest to pakiet akcesoriów, więc mniejsza forma DLC, która nie zawiera w sobie pełnoprawnego dodatku Psy i Koty. Niemniej każdy może śmiało cieszyć się nową zawartość. DLC „Mój pierwszy zwierzak” zawiera w sobie różnych milusińskich podopiecznych, a także nowe akcesoria do trybu budowania oraz kreacji sima.

Do uruchomienia paczki zawartości wymagana jest jednak pełna wersja The Sims 4. Za nią jednak też nie musicie płacić, bo obecnie znajduje się w dystrybucji free-to-play na każdej dostępnej platformie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie