Sadako już nie straszy. Postać z The Ring została… youtuberką

screen z YouTube Sadako, postaci z The Ring - Krąg
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, co po latach od premiery The Ring – Krąg może robić Sadako, to… prowadzi swój kanał na YouTube.

Kanał o nazwie tłumaczonej na angielski jako Sadako’s Life In A Well wystartował 5 marca i stanowi oficjalny profil. Tak, to nie jest konto fana o wyjątkowo dziwnych zainteresowaniach. Sadako jest dostępna również w innych mediach społecznościowych, m.in. na Twitterze oraz TikToku. Na samym YouTube bohaterka w ciągu zaledwie 4 dni zdobyła ponad 36 tysięcy subskrybentów.

W jednym ze swoich pierwszych filmów Sadako przedstawia własny pokój, pokazuje, jak mieszka i gdzie śpi. Niestety początkowe materiały okraszono wyłącznie japońskimi napisami, zatem osoby bez znajomości tego języka nie dowiedzą się, co takiego chce przekazać bohaterka. Abyśmy jednak nic nie stracili z występów youtuberki, najnowszy, dzisiejszy filmik ma już angielskie napisy. Dzięki temu fani z całego świata mogą się dowiedzieć, jak wyglądały kulisy „zatrudnienia” Sadako w grze Dead by Daylight.

W razie gdyby ominęły Was popkulturowe wydarzenia ostatnich 25 lat, przypomnę sam The Ring – Krąg. Japoński horror poświęcony jest dziennikarce, która bada sprawę tajemniczej kasety wideo. Każdy, kto zobaczy umieszczony na niej materiał, ginie po siedmiu dniach. Sprawa staje się osobista, gdy przez przypadek kasetę ogląda syn dziennikarki. Film doczekał się kilku kontynuacji, a także amerykańskiej wersji z Naomi Watts w roli głównej.

Będziecie sprawdzać, jak wygląda codzienne życie po życiu Sadako?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia