The Lords of the Fallen wygląda obłędnie na nowych screenach. Niczym piękniejszy Elden Ring

The Lords of the Fallen niczym piękniejsze Elden Ring. Obłędne screeny
Newsy PC PS5 Xbox Series

The Lords of the Fallen może zaskoczyć niejednego fana soulslike’ów. Nowa gra od Hexworks zapowiada się co najmniej wybitnie pięknie i mrocznie.

Wcześniej pisałem, że TLotF to takie “mroczniejsze” Elden Ring, a przynajmniej to sugerował ostatni zwiastun produkcji. I coś w tym jest, a tego typu porównań nie sposób uniknąć. Tym razem powracam z porównaniami do GOTY 2022, ale tym razem pod kątem stricte wizualnym.

The Lords of the Fallen zachwyca

Teraz w internecie pojawiły się nowe obrazki z gry, które w zasadzie wyzwalają jedną emocję – zachwyt. Gra prezentuje się na nich obłędnie pięknie, szczególnie dla fanów klimatu mrocznego fantasy. Dostaniemy przecież do zwiedzania całą krainę, która ma imponować rozmiarami i umożliwić nam wzięcie udziału w sporej liczbie aktywności. Choć szczegółów na temat rozgrywki jeszcze nie znamy, już teraz możemy śmiało zakładać, że trzeba przygotować się na olśniewającą graficznie produkcję.

Na obrazkach widać przede wszystkim urywki z krainy, do której trafimy. Wygląda na to, że będzie różnorodnie, bo pojawią się zarówno gęsto zalesione tereny, jak i rozległe połacie dość płaskiego terenu. Do tego różnego rodzaju zamki, twierdze i chaty, czyli klasyka fantasy. W przeciwieństwie do takiego Elden Ring nie ma chyba sensu nastawiać się na urokliwe lokacje – tutaj wszystko jest znacznie bardziej sugestywne i o wiele mroczniejsze.

Tytuł powstaje na Unreal Engine 5, co widać. Nie znamy jeszcze szczegółów dodatkowych technologii, z których twórcy zrobią użytek, ale spodziewam się całej gamy możliwości, pokroju wsparcia dla DLSS w przypadku wersji PC. Tak swoją drogą to ciekawi mnie, jak wysokie będą wymagania. Screeny wskazują na dość zasobożerną grę, ale może się mylę i dostaniemy fantastycznie zoptymalizowany tytuł. Gra ma ukazać się na PC, ale też na PS5 i Xboox Series X i S w 2023 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie