Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

The Lord Of The Rings: Gollum skorzysta z udogodnień na PS5

The Lord Of The Rings: Gollum odsłania przed graczami coraz więcej swoich tajemnic. Gra otrzyma wsparcie dla specjalnych funkcji PS5.

Zapowiedź nowej gry w świecie Władcy Pierścieni była prawdziwym zaskoczeniem. LOTR: Gollum jest wciąż dość tajemniczą produkcją i wiadomo o niej niewiele, ale twórcy zaczynają powoli odkrywać swoje karty przed graczami.

Niedawno w nowym wydaniu PlayStation Magazine ukazał się wywiad z Jonasem Husges, który zdradził kilka świeżych informacji o grze.

Restartowanie danej sekwencji po źle przewidzianym skoku lub śmierci z rąk Orkowego strażnika będzie natychmiastowe. Bardzo chcemy zachęcić graczy do eksperymentowania i dysk SSD pozwoli to usprawnić.

-komentuje Jonas Husges z Daedalic Entertainment

Dodatkowo gra otrzyma pełne wsparcie dla udogodnień kontrolera DualSense. Znajdzie się miejsce zarówno dla funkcji haptycznych, jak i adaptacyjnych triggerów. Twórca nie powiedział jak dokładnie będą działać poszczególne funkcje, ale pokusili się o nieco bardziej ogólny komentarz.

Działania Golluma stają się bardziej namacalne, a jego walka ze zmęczeniem przekłada się bezpośrednio na rozgrywkę.

Choć pierwsze zapowiedzi The Lord Of The Rings: Gollum mogą nie zachwycać, to warto poczekać na więcej informacji o grze. Projekty realizowane w świecie Śródziemia z reguły wypadają przynajmniej dobrze, a w tym przypadku pieczę nad grą objęli doświadczeni twórcy z Daedalic Entertainment.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się