Powstaje remake koreańskiego Zombie Express. The Last Train to New York z datą premiery

Zombie Express otrzyma amerykański remake zatytułowany The Last Train to New York
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Powstaje remake południowokoreańskiego horroru Zombie Express. Amerykańska wersja nosi tytuł The Last Train to New York i zaplanowano ją na 2023 rok.

Reżyserem obrazu został Timo Tjahjanto, twórca m.in. Przychodzi po nas noc. W produkcję zaangażowani są również: James Wan (Obecność, Piła, Aquaman) oraz Gary Dauberman (Annabelle, To). Premierę The Last Train to New York zaplanowano na 21 kwietnia 2023 roku.

Nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie potoczy się fabuła filmu. Jego pierwowzór, Zombie Express, opowiada o żywych trupach atakujących Koreę Południową. Zarażeni trafiają również do pociągu, którym podróżuje główny bohater. Na tak małej przestrzeni, jaką stanowią wagony, walka o przetrwanie staje się jeszcze trudniejsza. Film stworzył w 2016 roku Yeon Sang-ho, czyli reżyser jednego z niedawnych hitów Netflixa, serialu Hellbound.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij: