Reżyser The Last of Us: “myślę, że jest więcej historii do opowiedzenia”. Co z tym Part III?

The Last of Us Part II Remastered ma być związane z 2. sezonem serialu
Newsy PS5

The Last of Us Part III nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale wiele znaków wskazuje na to, że prędzej czy później nowej gry z uwielbianej serii się doczekamy.

TLoU Part III to praktycznie pewniak. Zdziwiłbym się raczej, gdyby Naughty Dog nie kombinowało nad grą. Inną sprawą jest to, o czym może ona opowiadać?

The Last of Us Part III coraz bardziej realne

Neil Druckmann raz na jakiś czas powie coś na temat serii TLoU, co wywoła entuzjazm wśród fanów. Zdarzyło się to ponownie i to w idealnym momencie. Jesteśmy w końcu tuż przed premierą serialu na HBO Max. Do tego w tym roku mija 10 lat od premiery pierwszej części serii gier. Ich reżyser niedawno mówił, że “będzie to wielki rok” dla cyklu.

Nowe informacje pochodzą z rozmowy Druckmanna z The Hollywood Reporter. Wywiad dotyczył głównie zbliżającej się premiery serialu, ale nie tylko. Deweloper nie potwierdził w żaden sposób istnienia gry. Nie opisał także, czy napisany już jakiś czas temu zarys scenariusza potencjalnej trzeciej części doczeka się realizacji. Mimo wszystko uznał, że “jest więcej historii do opowiedzenia” pod kątem gier wideo.

Jeden z insiderów niedawno stwierdził, że TLoU Part III będzie następną grą studia. To, co ciekawe, pracuje najpewniej również nad nową marką. Jednocześnie powstawać ma rzekomo reboot serii Uncharted, ale ND pełni funkcję pomocniczą. Trzecia część postapokaliptycznej serii jest raczej pewniakiem, ale bardziej ciekawi mnie to, czego może dotyczyć. Teoretycznie po zakończeniu “dwójki” byłby to dobry moment na przedstawienie nowych bohaterów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie