The Last of Us Part I błyszczy oprawą na nowym zwiastunie rozgrywki

The Last of Us Part I błyszczy oprawą na nowym zwiastunie
Newsy PS5

W sieci pojawił się świeżutki zwiastun The Last of Us Part I. Wyczekiwana produkcja Naughty Dog zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Trailer prezentuje kilka efektownych scen oraz fragmenty rozgrywki. Jeśli jesteście bardzo wyczuleni nawet na maleńkie spoilery i nie graliście jeszcze w The Last of Us, raczej odradzam Wam oglądanie poniższego materiału. Nie zdradza on zakończeń kluczowych wątków, ale pokazuje kilka sekwencji, które lepiej doświadczyć „na świeżo”.

Niedawno Naughty Dog opublikowało kolejne porównanie oryginalnego The Last of Us i remake’u. Wcześniej podobny materiał przygotowali gracze, którzy zestawili ze sobą fragmenty zremasterowanej wersji produkcji i nadchodzącego w pełni przebudowanego wydania.

Jeśli wciąż nie macie pewności co do tego czy The Last of Us Part I będzie grą dla Was, zarezerwujcie sobie wolną chwilę 31 sierpnia o godzinie 17:00. Wtedy to ukaże się moja recenzja, w której przybliżę Wam wady oraz zalety odświeżenia produkcji Naughty Dog.

Gra zadebiutuje na PlayStation 5 już drugiego września. W produkcji znajduje się również wersja na PC, która ma trafić do rąk graczy nieco później.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie