Dziś premiera The Last of Us Part I na PC. Już możecie pobierać grę

The Last of Us Part I na PC - premiera. Pobierajcie pliki z grą
Newsy PC

The Last of Us Part I na PC debiutuje już dzisiaj. Przed wieczorną premierą możecie jednak pobrać pliki z grą. Dzięki temu zagracie od razu, gdy tylko gra stanie się dostępna.

Czy The Last of Us to jedna z najlepszych gier w historii? No cóż, każdy może mieć na ten temat swoje własne zdanie, ale według mnie jest to z pewnością pozycja, z którą wręcz trzeba się zapoznać. Naughty Dog powołało do życia zdumiewająco piękny, choć pełen grozy i niepewności świat. Ten sam, który widzowie mogli oglądać w niedawno zakończonym serialu od HBO. Teraz przyszła pora na grę, a w zasadzie – konwersję PC remake’u z PS5.

The Last of Us Part I na PC już dziś

Uważam, że każdy gracz, który nie tylko docenił serial, ale i nie miał do tej pory okazji zapoznać się z tą wybitną produkcją, powinien zainteresować się zagraniem w remake. Ten jest naprawdę świetny, choć swego czasu wywołał sporo kontrowersji. Serial przełożył się na skok popularności serii gier, a edycja PC jest kolejnym krokiem w stronę zapewniania, że jak największa część gamingowej społeczności będzie miała okazję się z historią zapoznać. Jakby tego było mało – możecie przygotować się na to ważne wydarzenie.

TLoU na PC dostępne jest do wczesnego pobierania na Steam. Tytuł zajmuje jakieś 75 GB, więc pozwoli nam to zaoszczędzić sporo czasu. Nie znamy niestety dokładnych godzin, gdy gra zostanie odblokowana. W momencie pisania tego artykułu Steam pokazuje, że gra zostanie odblokowana za 7 godzin, czyli gdzieś około 16:00. Niestety, Epic na ten moment milczy w sprawie preload’u.

W tym miejscu znajdziecie wymagania sprzętowe gry, a poniżej – zwiastun wersji na PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie